VGP-AC19V54 Charger Replacement For Sony Vaio PCG-FR860 PCG-FRV25 VGN-N130P/B
SKU #: ADSN008 | In Stock Views: 498
Amperage:100-240V 2.0A 50/60HZ
Voltage:19.5V 7.7A
Warranty:12 months
Easy Returns & Refunds:30 Days Money Back Guarantee
Payment & SecurityPayment & Security
We use the strongest available SSL certificates, to protect your information.
Payment & Security
Product Description
Free Standard Shipping!
Order today and receive free standard shipping on your Sony VGP-AC19V54 Charger: 100-240V 2.0A 50/60HZ 19.5V 7.7A.