120W ACDP-120E02 Charger Replacement For Sony LED TV KDL-55W800B KDL-50W790B
SKU #: SON17920J | In Stock Views: 872
Amperage:100-240V 1.6A 50/60Hz (for worldwide use)
Voltage:19.5V 6.2A ,120W
Power:120W
Warranty:12 months
Easy Returns & Refunds:30 Days Money Back Guarantee
Payment & SecurityPayment & Security
We use the strongest available SSL certificates, to protect your information.
Payment & Security
Product Description
Free Standard Shipping!
Order today and receive free standard shipping on your Sony ACDP-120E02 Charger: 100-240V 1.6A 50/60Hz (for worldwide use) 19.5V 6.2A ,120W.